LOKALIZACJA

Położenie MODERN LOFT to kompromis pomiędzy ścisłym centrum Łodzi, a bliskością terenów zielonych Górnej. Korzystaj z uroków tętniącego życiem miasta, a wieczorem odpoczywaj od zgiełku we własnym M.

Chyba, że wolisz szybki wypad na Piotrkowską albo wyjście do kina. Cokolwiek nie postanowisz, wszędzie będziesz mieć blisko!

WSZĘDZIE JEST BLISKO

Łódź Górna - czas odkryć na nowo jej zalety. Połącz spokój życia na przedmieściach z wygodnym i szybkim dostępem do centrum.

Bliskość przystanków komunikacji miejskiej ułatwia transport w obrębie miasta, a połączenie z aleją Politechniki pozwala wygodnie z niego wyjechać. W pobliżu mieści się miejskie targowisko, centrum sportowe z basenem, hala widowiskowa, lodowisko i aż pięć parków miejskich! Niedaleko jest stąd do kina, centrów handlowych i na Piotrkowską. Prawie 1/3 działki zajmą tereny zielone, w tym ustronny plac zabaw oraz prywatny park ze starymi kasztanowcami.

5
minut 
pieszo
Górniak
lokalny targ
5
minut 
pieszo
paRKI
rekreacja i natura
10
minut 
pieszo
helios
kino multiplex
5
minut
jazdy
sukcesja
centrum handlowe
10
minut
jazdy
pasaż łódzki
centrum handlowe
15
minut
jazdy
piotrkowska
centrum miasta
OTOCZENI ZIELENIĄ

MODERN LOFT to historyczny budynek elektrowni parowej z XIX wieku - jedyna pozostałość po kompleksie fabrycznym Karola Weilego i Stanisława Landauda. W latach przemysłowego rozkwitu, kiedy Łódź nazywano „polskim Manchesterem”, działała tu między innymi farbiarnia, przędzalnia „Tivoli”, a następnie wytwórnia kapeluszy i fabryka filcu.

JUŻ WYBRAŁEŚ? MASZ PYTANIA?
porozmawiaj z opiekunem klienta
lub umów się na spotkanie
WYBIERZ WARIANT DLA SIEBIE
1

KOMPAKTOWE

Lofty o powierzchni około 45m2 to rozwiązanie dla młodej pary lub wymagającego singla, którzy od życia oczekują czegoś więcej.

Podzielone na funkcjonalny salon z kuchnią oraz sypialnię z możliwością zaaranżowania szafy wnękowej.

2

PRZESTRONNE

Trzypokojowe lofty od 63 do 75m2 idealnie wpasują się w potrzeby małej rodziny lub małżeństwa.

Elastyczny układ pomieszczeń pozwoli na płynną zmianę funkcji między miejscem do odpoczynku i pracy.

3

DWUPOZIOMOWE

Stylowe penthouse’y liczące ponad 120m2 na dwóch kondygnacjach.

Duża powierzchnia i funkcjonalny rozkład pozwalają na dowolne zaaranżowanie czterech pokoi, dwóch lub trzech łazienek oraz 20m2 prywatnego tarasu.

polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl